Матрац Standart Зима-Літо – найдоступніший і практичний ортопедичний прошивний двосторонній матрац з ефектом «Зима-Літо», який досягається за рахунок використання шарів шерсті і бавовни.

В основі матраца лежить каркас із залежних пружин типу “Боннель”. Блок Боннель надає стійкість і міцність, оптимально підтримуючи і рівномірно розподіляючи вагу тіла людини по всій площі матраца. По периметру пружинного блоку встановлений каркас з пінополіуретану, так званий еврокаркас, завдяки якому краю матраца не деформуються, що дозволяє підтримувати правильну форму матраца і збільшити термін його експлуатації.

У матраці Standart Зима-Літо застосовується два настильних шару – термоволокно і пінополіуретан. Термопресований волокно служить бар’єром між жорсткими металевими пружинами і м’яким пінополіуретаном і додає матрацу пружність. Пінополіуретан є гіппоалергенна матеріалом, що забезпечує м’якість і комфорт.

Чохол матраца виготовлений з бельгійської жаккардовой тканини з мікрофіброю білого кольору. На чохол нанесені логотипи Sleep & Fly.

Чохол матраца Standart Зима-Літо містить аератори для забезпечення циркуляції повітря усередині матраца