У тумбі Т2 Ви не знайдете жодного зайвого елемента або деталі – все строго, вивірене і лаконічно. Прямі, рівні лінії силуету, прості, але, разом з тим, витончені ручки – вибір людей, що віддають перевагу мінімалізму й стриманій скромності. Натуральність використовуваних матеріалів, екологічність, функціональність і місткість – фактори, які не залишають шансу сказати «ні» придбанню тумби Т2!

Опис:
Приліжкова тумба Т2 виконана в строгому стилі, з використанням чітких, рівних ліній і прямих кутів. Ручки декоровані під срібло. Вона стане ідеальним доповненням до ліжок Афіна, Рената, Титан, Нота, Дует а також до комода Теса.
Також, як і в тумбі В2, корпус і фасади двох висувних ящиків виготовлені з масиву бука, боковини – з ДСП, а днище – з HDF, деревоволокнистих плит високої щільності. Всі деталі і кріплення заховані усередині, що покращує зовнішній вигляд виробу і створює міцну й надійну конструкцію. Традиційно, в якості фурнітури використовуються телескопічні направляючі, що дозволяють плавно і безшумно висувати ящики. Тумба Т2 має два містких висувних ящика.

Натуральне дерево: Бук
Усі меблі виготовлені з натурального дерева – бука. На Ваш вибір два типи матеріалу – масив та щит.
Клеєний щит – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою дерев’яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного строку.
Масив – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою більших великих дерев’яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цільного шматка дерева.

Кольори:
Пропонуються 8 відтінків натурального дерева – від світлого до темного, а також білий колір.
Різні відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев’яну поверхню. При виготовленні комодів ТМ «Естелла» використовуються тільки високоякісні, безпечні і екологічно чисті лаки. Вони гіпоалергенні, не токсичні, мають високі експлуатаційні властивості.

Розміри:
Висота Ширина Глубина
360 мм 480 мм 400 мм

Ціну уточнюйте Замовити