Як і ліжко моделі Венеція, Венеція люкс – це розкіш, шик і зручність в одному флаконі. У неї є, мабуть, тільки один недолік: з такою ліжка зовсім не хочеться вставати. Тахта Венеція люкс – це те, про що Ви давно мріяли. Багатство кольорів і відтінків порадує навіть найвибагливішого цінителя вишуканих і якісних меблів.

Опис:
Ліжко «Венеція Люкс» є більш розкішною, люксовою версією моделі «Венеція». Дизайн витриманий в строгих тонах, при цьому збережені плавні вигнуті лінії, що разом надає цьому ліжку особливий шарм, шик і елегантність.
У порівнянні з «Венецією», в «Венеції Люкс» більш висока спинка і низьке підніжжя. Модель виконана з натурального дерева, представлена в різних відтінках і розмірах.
Палкість романтики й буржуазний шик – «Венеція Люкс» стане родзинкою Вашої спальні.

Натуральне дерево: Бук
Усі меблі виготовлені з натурального дерева – бука. На Ваш вибір два типи матеріалу – масив та щит.
Клеєний щит – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою дерев’яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного строку.
Масив – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою більших великих дерев’яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цільного шматка дерева.

Ламелі:
«Венеція Люкс» комплектується гнутими ламелями з букової фанери товщиною 8 мм. Завдяки особливій зігнутої формі, ламелі забезпечують додатковий ортопедичний ефект і комфорт. Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися з таблиці:

Відстань між ламелями: 7 см 4 см 2 см
Довжина спального місця: 190 см 14 шт 18 шт 22 шт
200 см 16 шт 20 шт 24 шт

Розміри:
Для того щоб дізнатися фактичні розміри ліжка, додайте до розміру спального місця цифри, зазначені в таблиці нижче.

Довжина Ширина Висота спинки
+80 мм +60 мм 820 мм

Ціну уточнюйте Замовити