Ліжко з такою назвою ґрунтовна і надійна. Його ультрасучасний і дуже стильний дизайн підійде до будь-якого інтер’єру. Легкий нахил спинки ліжка дозволяє максимально зручно розташовуватися при читанні або перегляді телевізора.

Опис:
Ліжко «Титан» є втіленням могутності й первісної сили. Простий, навіть в чомусь грубий дизайн, низьке підніжжя, геометричність ліній створюють відчуття надійності й фундаментальність. Масивна міцна конструкція витримає високі навантаження. Особливу увагу слід звернути на специфічний нахил спинки ліжка, який дозволяє зручно розташовуватися при читанні або перегляді телевізора. Ця модель відмінно впишеться в інтер’єр, виконаний в стилі мінімалізму.
Ліжко комплектується міцними ортопедичними ламелями, представлена 8-мю різними відтінками натурального дерева. Спинка ліжка може бути тільки стандартної висоти.

Натуральне дерево: Бук
Усі меблі виготовлені з натурального дерева – бука. На Ваш вибір два типи матеріалу – масив та щит.
Клеєний щит – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою дерев’яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного строку.
Масив – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою більших великих дерев’яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цільного шматка дерева.

Ламелі:
«Титан» комплектується гнутими ламелями з букової фанери товщиною 8 мм. Завдяки особливій зігнутої формі, ламелі забезпечують додатковий ортопедичний ефект і комфорт. Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися з таблиці:

Відстань між ламелями: 7 см 4 см 2 см
Довжина спального місця: 190 см 14 шт 18 шт 22 шт
200 см 16 шт 20 шт 24 шт

Розміри:
Для того щоб дізнатися фактичні розміри ліжка, додайте до розміру спального місця цифри, зазначені в таблиці нижче.

Довжина Ширина Висота спинки
155 мм +60 мм 770 мм

Ціну уточнюйте Замовити