Селена Аурі – це стильне, сучасне ліжко, воно володіє вишуканими закругленими формами, його актуальний дизайн безсумнівно привнесе родзинку в Ваш інтер’єр. Модель створена з душею, вона призначена для того, щоб забезпечити свою частинку тепла і затишку у Вашій оселі.

Опис:
Ліжко «Селена Аурі» – це поєднання вишуканості й практичності. У цій моделі об’єдналися плавність ліній, елегантність «Венеції» і компактність «Селени». Мозаїчність підніжжя створює бешкетну родзинку, а плавні вигини спинки надають відчуття комфорту. Це ліжко оснащене підйомним механізмом, що дозволяє зберігати постільну білизну та інші речі під спальним місцем.
Зверніть увагу, що в даній моделі неможливо замовити нестандартну висоту спинки, а також сталеву стяжку каркаса.

Натуральне дерево: Бук
Усі меблі виготовлені з натурального дерева – бука. На Ваш вибір два типи матеріалу – масив та щит.
Клеєний щит – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою дерев’яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного строку.
Масив – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою більших великих дерев’яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цільного шматка дерева.

Ламелі:
«Афіна» комплектується гнутими ламелями з букової фанери товщиною 8 мм. Завдяки особливій зігнутої формі, ламелі забезпечують додатковий ортопедичний ефект і комфорт. Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися з таблиці:

Відстань між ламелями: 7 см 4 см 2 см
Довжина спального місця: 190 см 14 шт 18 шт 22 шт
200 см 16 шт 20 шт 24 шт

Розміри:
Для того щоб дізнатися фактичні розміри ліжка, додайте до розміру спального місця цифри, зазначені в таблиці нижче.

Довжина Ширина Висота спинки
+80 мм +60 мм 870 мм

Підйомний механізм:
Підйомний механізм дозволяє використовувати простір під ліжком. Завдяки газовому підіймального механізму, Ви зможете з легкістю покласти в величезну нішу білизну або інші речі, тим самим оптимально витрачаючи простір Вашої спальні.

Ціну уточнюйте Замовити