Ліжко Афіна – це незрівнянна модель для справжніх цінителів античності. Її грецький орнамент чудово поєднується з сучасними рисами її дизайну. У цій спальні підкуповують її оригінальність, а також незрівнянна грація. Її простота і витонченість сподобаються Вам з першого погляду.

Опис:
Ліжко «Афіна» – це поєднання античної грації й сучасних ліній. Вона є елементом грецького стилю в інтер’єрі, втілюючи в собі простоту, гармонію і вишуканість.
Ліжко виконане з натурального дерева – з щита, або ж з масиву бука. Пропонується 8 варіантів відтінків даної моделі. Уздовж спинки й підніжжя нанесено орнамент в грецькому стилі, який може бути пофарбований або під матове золото, або під срібло. Спинка може бути вище, ніж стандартна.
Ліжко комплектується ламелями з ламінованої фанери товщиною 8 мм. За бажанням замовника, може бути проведена сталева стяжка, що забезпечує додаткову міцність і надійність конструкції.
Дана модель виготовляється тільки в двоспальному варіанті, нестандартні розміри не пропонуються.

Натуральне дерево: Бук
Усі меблі виготовлені з натурального дерева – бука. На Ваш вибір два типи матеріалу – масив та щит.
Клеєний щит – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою дерев’яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного строку.
Масив – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою більших великих дерев’яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цільного шматка дерева.

Ламелі:
«Афіна» комплектується гнутими ламелями з букової фанери товщиною 8 мм. Завдяки особливій зігнутої форми, ламелі забезпечують додатковий ортопедичний ефект і комфорт. Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися з таблиці:

Відстань між ламелями: 7 см 4 см 2 см
Довжина спального місця: 190 см 14 шт 18 шт 22 шт
200 см 16 шт 20 шт 24 шт

Розміри:
Для того щоб дізнатися фактичні розміри ліжка, додайте до розміру спального місця цифри, зазначені в таблиці нижче.

Довжина Ширина Висота спинки
+90 мм +80 мм 770 мм

Ціну уточнюйте Замовити