Подивившись на комод Теса, Ви відразу відзначите строгість ліній, елегантну стриманість і геометричний силует. Такий предмет меблі в спальні створить атмосферу надійності, впевненості та спокою. З комодом Теса Ваші сни будуть спокійними і умиротвореними.

Опис:
Комод Теса характеризується рівними лініями, прямими кутами та строгим силуетом. Він ідеально підійде до таких ліжок, як Афіна, Рената або Титан.
Як і комод Вега, Теса виготовлений з натурального бука, з використанням високоякісної фурнітури – телескопічних направляючих, які забезпечують плавність і безшумність відкриття ящиків. Комод спроектований таким чином, що всі деталі й кріплення заховані усередині, завдяки чому поліпшується зовнішній вигляд виробу і створюється міцна і надійна конструкція.
Місткі ящики дозволять Вам розмістити велику кількість речей, а зручна розбірна конструкція – легко перевезти та зібрати комод.
Трьома словами можна описати комод Теса, – це місткість, естетичність і міцність. Він стане справжньою окрасою Вашої спальні!

Натуральне дерево: Бук
Усі меблі виготовлені з натурального дерева – бука. На Ваш вибір два типи матеріалу – масив та щит.
Клеєний щит – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою дерев’яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного строку.
Масив – це деревний матеріал, який отримують в результаті склеювання між собою більших великих дерев’яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цільного шматка дерева.

Кольори:
Пропонуються 8 відтінків натурального дерева – від світлого до темного, а також білий колір.
Різні відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев’яну поверхню. При виготовленні комодів ТМ «Естелла» використовуються тільки високоякісні, безпечні і екологічно чисті лаки. Вони гіпоалергенні, не токсичні, мають високі експлуатаційні властивості.

Розміри:
Висота Ширина Глубина
800 мм 850 мм 550 мм

Ціну уточнюйте Замовити